KOLĘDA 2022/2023
    Harmonogram wizyty duszpasterskiej na zaproszenia zgłoszone do 11 grudnia

    28 grudnia (środa)
    ul. Opinogórska 1, 3, 5, 7 od godz. 18.00
    29 grudnia (czwartek)
    ul. Opinogórska 2, 4, Cyrklowa 4, Motorowa 3 od godz. 18.00
    30 grudnia (piątek)
    ul. Ostrzycka 1/3, Bracławska 6, 8, 10 od godz. 18.00
    2 stycznia (poniedziałek)
    ul. Bracławska 2, 4, Żymirskiego 7, Cyrklowa 6, 8 od godz. 18.00
    3 stycznia (wtorek)
    ul. Żymirskiego 1, 3, 5, 9 od godz. 18.00
    4 stycznia (środa)
    ul. Kwarciana 1, al. Stanów Zjednoczonych 32, 34 od godz. 18.00
    5 stycznia (czwartek)
    ul. Poligonowa 1, 2, Motorowa 1 od godz. 18.00
    7 stycznia (sobota)
    ul. Motorowa 2, 4 od godz. 15.00
    9 stycznia (poniedziałek)
    ul. Motorowa 6, 6a, 6b, 8, 10, 10b od godz. 18.00
    10 stycznia (wtorek)
    ul. Międzyborska 11, 11a, 11b, 11c, 12, 15, 17, 19, 21, 23 od godz. 18.00
    11 stycznia (środa)
    ul. Międzyborska 8, 8b, 10, 10a, 10b, Kakowskiego 14 od godz. 18.00
    12 stycznia (czwartek)
    ul. Kakowskiego 5, 8, 9, 11, 12 od godz. 18.00
    13 stycznia (piątek)
    ul. Poligonowa 4, 10, Kompasowa 3, 5, 10, 12 od godz. 18.00
    14 stycznia (sobota)
    ul. Kakowskiego 7a, Kompasowa 1, Przemyka 6 od godz. 15.00
    16 stycznia (poniedziałek)
    ul. Kapelanów Armii Krajowej 1, 3 od godz. 18.00
    17 stycznia (wtorek)
    ul. Przemyka 2, 3, 4, 10 od godz. 18.00
    18 stycznia (środa)
    ul. Przemyka 8, Abrahama 3, 5, 6, 8 od godz. 18.00
    19 stycznia (czwartek)
    ul. Rogalskiego 2, 3, 4, 8, 12 od godz. 18.00
    20 stycznia (piątek)
    ul. Rogalskiego 10, Bora-Komorowskiego 54, 56a od godz. 18.00
    21 stycznia (sobota)
    ul. Bora-Komorowskiego 52, 56, 56b, 56c, Skalskiego 1, 3, 5 od godz. 15.00
    23 stycznia (poniedziałek)
    ul. Nowaka-Jeziorańskiego 48, 49, 50, 51, 52 od godz. 18.00
    24 stycznia (wtorek)
    ul. Nowaka-Jeziorańskiego 42, 44, 45, 46, 47 od godz. 18.00
    25 stycznia (środa)
    ul. Bohaterewicza 1, 3, 4, 5/7, 6, 8 od godz. 18.00
    26 stycznia (czwartek)
    ul. Bukowskiego 5, 7 od godz. 18.00
    27 stycznia (piątek)
    ul. Bukowskiego 1, 2, 2a, 3, 4, 8 od godz. 18.00
    28 stycznia (sobota)
    ul. Abrahama 7, 11, 13, Orlego Lotu 2 od godz. 15.00
    30 stycznia (poniedziałek)
    ul. Abrahama 12, 18, Orlego Lotu 4, Salamandry 3 od godz. 18.00
    31 stycznia (wtorek)
    ul. Awionetki RWD 1, 3, Guderskiego 3 od godz. 18.00
    1 lutego (środa)
    ul. Guderskiego 5, 7, Bora-Komorowskiego 44, Abrahama 4 od godz. 18.00
    3 lutego (piątek)
    ul. Abrahama 2, 2a, 2b, 4a od godz. 19.30
    4 lutego (sobota)
    ul. Opingórska 1, 3, 5; Cyrklowa 4, 8; Motorowa 1, 4, 8, 10, 10A, 10B; Ostrzycka 1/3; Bracławska 6, 8; Żymirskiego 5; Poligonowa 10; Międzyborska 8B, 10, 10B, 11A, 19 od godz. 10.00
    4 lutego (sobota)
    ul. Kakowskiego 8, 10, 11; Kompasowa 1, 5, 10, 12; Przemyka 2, 6, 10; Kapelanów AK 1, 3; Abrahama 3, 4, 5, 7, 8, 11, 13, 18; Rogalskiego 2, 3, 10; Bora – Komorowskiego 52, 54, 56, 56A, 56B, 56C; Skalskiego 1, 3, 5; Awionetki RWD 1, 3; Bohaterewicza 5/7, Bukowskiego 2, 3, 4, 5, 7; Łukiska 1, 7 od godz. 15.00
    6 lutego (poniedziałek)
    ul. Nowaka – Jeziorańskiego 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51 od godz. 15.00